אודות

בבעלותנו המטע האלוורה המסחרי היחיד במזרח התיכון, ממוקם בערבה וגדל בתנאי אקלים מדברי מושלמים. הצמחים גדלים בשיטה אורגנית ואנו נהנים מאספקה בלתי מוגבלת של חומר גלם טרי ואיכותי המהווה את המרכיב העיקרי בכל מוצרינו.

השנים הראשונות הוקדשו למחקרים וניסויים במעבדות ומרכזי מחקר מובילים בארץ, ™JUST ALOE מפיקה את מוצריה בתהליך ייחודי תוך הקפדה על שלושה עקרונות מנחים המוודאים שבמוצרים הסופיים אלוורה פעילה ויעילה:

  1. במהלך הפקת המוצרים, האלוורה לא עוברת תהליכי חימום ובכך משמרת את הפוליסכארידים (רב-סוכרים המאגדים את המרכיבים הפעילים) ואת אפקטיביות המוצר.
  2. למן קטיף העלים בשדה ועד ייצור המוצרים בפועל עוברות פחות מ-72 שעות. הקפדה על לוח זמנים צפוף מוודא שטריות ואיכות החומר נשמרים.
  3. חומר הגלם, מופק מעלים בני 3 שנים ומעלה, המגיעים לבשלות ולרמה הגבוהה ביותר של המרכיבים הפעילים.

כמו כן, בשל תנאי היובש וההשקיה במשורה, תוכן העלה שלנו מרוכז פי שניים במרכיבים הפעילים (על פי בדיקות אנליטיות השוואתיות).

זוהו כ- 400 מרכיבים פעילים בצמח המזינים ומטפחים את העור (פרוט ב- קסם האלוורה), עוד באתר תלמדו כי האלוורה מיטיבה מאוד גם בשימושים פנימיים.

ל- ®JUST ALOE מגוון רחב של מוצרי טיפוח ששווקו עד היום בחנות המפעל בעין יהב, בים המלח, בבתי טבע, בתי מרקחת ובחו"ל. בסוף שנת 2009 עברה החברה תהליך מיתוג מחדש (עד אז הכרתם אותנו כ- מוצרי טבע עין יהב 39). בהדרגה אנו מרחיבים את מגוון המוצרים.

רצוי להיכנס מדי פעם לאתר או ל-FACEBOOK כדי להתעדכן. (כדאי להצטרף למועדון הלקוחות, להשאיר פרטי המייל,  ולקבל עדכונים ישיר לכתובת).

מוצרי ®JUST ALOE הם מוצרי האלוורה הטובים, האיכותיים והפעילים ביותר שתמצאו על המדף!

סיפורה של שולה שחם

שולה שחם, מייסדת ®JUST ALOE ואחת ממקימות מושב עין יהב בערבה, נחשבת לאורים ותומים בתחום האלוורה בישראל.

סיפור האהבה בין שולה לאלוורה התחיל אי שם בראשית שנות השמונים. באותה תקופה בארץ, לא ממש הכירו את אלוורה.

בשלב הראשון נבדק מהו המקור המתאים ביותר לתנאי האקלים, הקרקע והמים בעין יהב. במחקר נמצא כי צמחי האלוורה (ALOE BARBADENSIS MILER) מטקסס הם המתאימים ביותר – הן לתנאי האקלים והן לקבלת תוכן עלים באיכות גבוהה.

כומר פרוטסטנטי מאוקלהומה, אוהב ישראל, האמין שמכאן יבוא המזור והמרפא לעולם. שני השתילים הקטנים והעדינים שנשא בתיק הגב שלו במטוס הם אלו אשר הולידו את המטע הראשון מסוגו בארץ.

במהרה התברר כי יצרנים בארץ מעדיפים יבוא של אבקת אלוורה (אינה יקרה, אין בעיית מקום וחיי מדף, קל להוסיף קמצוץ אבקה למוצר). בעוד קליניקות בים המלח ביקשו עבור תיירות מרפא העור: אלוורה טרייה, טבעית, אורגנית, אפקטיבית. בעזרת  ד"ר מרסל פרידמן, על פי דרישת שולה, מיוצרים מוצרי טיפוח כשהמרכיב העיקרי הוא חומר גלם טרי ופעיל של אלוורה בכבישה קרה ללא תהליך בחום, (מסקנת מחקר נוסף) תוך הקפדה על קבלת מוצרים בסטנדרט גבוה וחיי מדף סבירים.

ד"ר פרידמן ושולה הצליחו לפתח שיטה פורצת דרך המצליחה לשמר את המרכיבים הפעילים בצמח וליצור מוצרים בעלי יכולות טיפוח וריפוי.

מוצרי ®JUST ALOE הם המסייעים להחלפה מהירה של עור פנימי לחיצוני, לזירוז צמיחת תאי עור ולארוכה מהירה.

עם השנים, ככל שנחשפו יותר לקוחות למוצרים, עלה הביקוש. התגובות החיוביות והתוצאות בפועל הביאו להכרת השם ®JUST ALOE בארץ ומחוצה לה.

החזון של שולה לסייע ללקוחותיה ע"י שימוש נכון ומודע בצמח האלוורה, אותו היא מגשימה יום יום:

בעזרת מוצרי ®JUST ALOE תצליחו גם אתם, לשמור על העור מפגעי אקלים ויובש, מזיהום אויר ורדיקלים חופשיים, לסייע בחידוש תאי העור, למנוע  אותות הזמן ולהרחיק סכין מנתחים!