בבעלותנו המטע המסחרי היחיד במזרח התיכון, ממוקם בערבה וגדל בתנאי אקלים מדברי מושלמים לגידול אלוורה. הצמחים גדלים בשיטה אורגנית ואנו נהנים מאספקה בלתי מוגבלת של חומר גלם טרי ואיכותי המהווה את המרכיב העיקרי בכל מוצרינו.

השנים הראשונות הוקדשו למחקרים וניסויים במעבדות ומרכזי מחקר מובילים בארץ, ™JUST ALOE מפיקה את מוצריה בתהליך ייחודי תוך הקפדה על שלושה עקרונות מנחים המוודאים שבמוצרים הסופיים אלוורה פעילה ויעילה:

1.במהלך הפקת המוצרים, האלוורה לא עוברת תהליכי חימום ובכך משמרת את הפוליסכרידים (תרכובת המרכיבים הפעילים) ואת אפקטיביות המוצר.

2. למן קטיף העלים בשדה ועד ייצור המוצרים בפועל עוברות פחות מ-72 שעות. הקפדה על לוח זמנים צפוף מוודא שטריות ואיכות החומר נשמרים.

3. חומר הגלם, מופק מעלים בני 3 שנים ומעלה, המגיעים לבשלות ולרמה הגבוהה ביותר של מרכיבים פעילים.

עוד שלא כמו מקומות רבים בעולם המגדלים אלוורה עם תעלות מים בהצפה, אצלנו גדלה האלוורה בתנאי יובש ומושקית בטפטוף. בדיקות אנליטיות מוכיחות כי תוכן העלה שלנו מראש מרוכז פי שניים במרכיבים הפעילים.

זוהו כ- 400 מרכיבים פעילים בצמח המזינים ומטפחים את העור (פרוט ב- קסם האלוורה), עוד באתר תלמדו כי האלוורה מיטיבה מאוד גם בשימושים פנימיים.

ל- ™JUST ALOE מגוון רחב של מוצרי טיפוח ששווקו עד היום בחנות המפעל בעין יהב, בים המלח, בבתי טבע, בתי מרקחת ובחו"ל. בסוף שנת 2009 עברה החברה תהליך מיתוג מחדש (עד אז הכרתם אותנו כ- מוצרי טבע עין יהב 39). ובהדרגה אנו מרחיבים את מגוון המוצרים.

רצוי להיכנס מדי פעם לאתר או ל-FACEBOOK כדי להתעדכן. (כדאי להצטרף למועדון הלקוחות, להשאיר פרטי המייל,  ולקבל עדכונים ישיר לכתובת).

מוצרי ™JUST ALOE הם מוצרי האלוורה הטובים, האיכותיים והפעילים ביותר שתמצאו על המדף!

עם מוצרי ™JUST ALOE תצליחו לשמור על העור מפגעי אקלים ויובש, מזיהום אויר ורדיקלים חופשיים, לסייע בחידוש תאי העור, למנוע  אותות הזמן ולהרחיק סכין מנתחים!

 

סיפורה של שולה שחם

pic 521.JPG

שולה שחם, מייסדת החברה ואחת ממקימות מושב עין יהב, נחשבת לאורים ותומים בתחום האלוורה בישראל.

סיפור האהבה בין שולה לאלוורה התחיל אי שם בראשית שנות השמונים. באותה תקופה בארץ, לא ממש הכירו את אלוורה.

בשלב הראשון נבדק מהו המקור המתאים ביותר לתנאי האקלים, הקרקע והמים בעין יהב. במחקר נמצא כי צמחי האלוורה ((ALOE BARBADENSIS MILER) שקיבלה מטקסס הם המתאימים ביותר – הן לתנאי האקלים והן לקבלת תוכן עלים באיכות גבוהה.

כומר פרוטסטנטי מאוקלהומה, אוהב ישראל, האמין שמכאן יבוא המזור והמרפא לעולם. שני השתילים הקטנים והעדינים שנשא בתיק הגב שלו במטוס הם אלו אשר הולידו את המטע הראשון מסוגו בארץ.

במהרה התברר כי אין ביקוש בארץ לחומר גלם (האלוורה לא הייתה מצרך מבוקש כהיום), ועדיף ליצר מוצרים סופיים איכותיים ולהכירם לתיירות מרפא העור ולקהל הישראלי. ד"ר מרסל פרידמן היה הכימאי הראשון שהצליח על פי דרישת שולה, ליצור מוצרי טיפוח כשהמרכיב העיקרי הוא חומר גלם טרי ופעיל של אלוורה בכבישה קרה ללא תהליך בחום, (מסקנת מחקר נוסף) תוך הקפדה על קבלת מוצרים בסטנדרט גבוה וחיי מדף סבירים.

ד"ר פרידמן ושולה הצליחו לפתח שיטה פורצת דרך המצליחה לשמר את המרכיבים הפעילים בצמח וליצור מוצרים בעלי יכולות טיפוח וריפוי.

תחילת הדרך, יצור עבור תיירות מרפא העור המגיעה לים המלח: מרפאות בים המלח מצאו כי ניתן לשבת בים המלח ישירות תחת השמש (המקום הנמוך בעולם – הרבה שכבות אוויר מסננות נזקי קרינה) ולהתקלף קילוף עמוק –

מוצרי ™JUST ALOE הם המסייעים להחלפה מהירה של עור פנימי לחיצוני, לזירוז צמיחת תאי עור ולארוכה מהירה.

עם השנים, ככל שנחשפו יותר למוצרים, עלה הביקוש. התגובות החיוביות והתוצאות בפועל הביאו להכרת השם ™JUST ALOE בארץ ומחוצה לה.

.החזון של שולה לסייע ללקוחותיה ע"י שימוש נכון ומודע בצמח האלוורה, אותו היא מגשימה יום יום.

היום כמעט כל מוצר מתקשט באלוורה בין מרכיביו. לצערנו אם יש במוצר אלוורה – זו אבקה או תמצית שיובשו בתהליכי חום וצנטריפוגה שאינם משאירים הרבה מתכונות הצמח הנפלאות.
כדאי שתדעו כי אם מוצר מתהדר ב- 70%, 80%, או אפילו 99% אלוורה, בעצם יש בו פחות מ-1 גרם אבקה. במקום הנוזלים שיובשו, הוספו המרכיבים הנוספים ברשימה וכביכול (!!) שוחזרה האלוורה.
מחקרינו וניסיוננו מוכיחים: לאבקת אלוורה אין ערך!