Just Aloe – מוצרי אלוורה טבעיים אורגניים, חנות ומרכז המבקרים – עין יהב https://www.justaloe.co.il מוצרי טיפוח טבעיים Sat, 16 Nov 2019 19:13:30 +0200 he-IL hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.3 ביו קרם https://www.justaloe.co.il/%d7%91%d7%99%d7%95-%d7%a7%d7%a8%d7%9d/ Tue, 29 Dec 2015 04:43:57 +0000 http://justaloe.co.il/?p=229 הפוסט ביו קרם הופיע לראשונה ב-Just Aloe - מוצרי אלוורה טבעיים אורגניים, חנות ומרכז המבקרים - עין יהב.

]]>
שלום חברים,

ברצוני להכניסכם קצת בסוד העניינים בעשיית המוצרים, ונבחר הפעם את הביו קרם:

קהל היעד הראשון היה תיירות מרפא העור המגיעה לים המלח. נתבקשתי ע"י רופאים (בעיקר הרופאים במרכז הרפואי הגרמני (D.M.C. – לייצר קרם אלוורה היפו אלרגי לא מבושם. אך כידוע האלוורה מרה ובעלת ריח לא נעים, ויש ממנה הרבה בקרם, הצלחנו לנטרל את הריח בעזרת שמנים ארומאטיים.

ים המלח, המקום הנמוך בעולם, שכבות האוויר הרבות מסננות נזקי קרינה, ניתן לשבת ישירות מתחת לשמש ולהתקלף קילוף עמוק. רופאי העור בים המלח מצאו שה- ביו קרם מסייע בהחלפה מהירה של שכבת העור הפנימית לחיצונית, בזירוז צמיחת תאי עור חדשים וארוכה מהירה.

לקרם קראנו ביו קרם הרבה לפני שמוצרים ומאכלים בארץ קיבלו את התואר ביו. התגובות שקיבלנו הפליאו גם אותנו, ביו קרם הפך למוצר הדגל שלנו כבר יותר מ- 35 שנה. היום לאחר כל כך הרבה זמן אני יכולה גם להגיד שהוא הוכיח את עצמו:

אני עצמי הוכחה ליעילותו: הגעתי לעין יהב חיילת בת 19 לפני יותר מ- 53 שנה, (עודכן נובמבר 2019) אני חקלאית גם היום, חשופה לתנאים קשים לעור – רוחות, יובש, אבק, קרנת שמש, טמפרטורות קיצוניות – והעור שלי בהחלט לא מסגיר את גילי! (עשיתם חשבון?)

בקרם הרבה אלוורה אפקטיבית ופעילה, עשירה בויטמינים, מינרלים, אנזימים מזרזי צמיחת תאים, אנטי אוקסידנטים, אלסטין הממצק את העור ומרכיבי לחות, כל אלה מוחדרים לשכבות הפנימיות של העור והשפעתם עמוקה וארוכה. לאורך זמן אנחנו מקבלים שיפור במצב העור ומניעת הזדקנותו. כן עשירה האלוורה בבטא-קרוטן (פרו ויטמין (A המגן על העור מהשפעתה המזיקה של קרינת השמש.

ביו קרם גם הומלץ לסובלים מסבוראה או אטופיק דרמטיטיס (אסטמה של העור) רבים מהם הם ילדים – במקום קורטיזון וסרואידים בעיות עור אלה, ובעיות תיירות מרפא העור, הן בעיות אוטואימוניות: הגורמים הם גנטיים, סביבתיים, תזונתיים, פסיכוסומאטיים או הכול ביחד. הן הטיפול בים המלח והן השימוש בביו קרם, לא מרפאים את הגורם אלא מטפלים בסימפטום ומשפרים את מצב העור.

המדפים מוצפים במוצרי אלוורה, אם יש בהם אלוורה – זה קמצוץ של אבקה שלא נותר בה הרבה מתכונות הצמח המופלאות. ייחודינו בהפקה של חומר הגלם (בכבישה קרה) ושל המוצרים, נשמרים המרכיבים הפעילים ונשמרות תכונות האלוורה.

לנו המטע המסחרי היחידי במזרח התיכון, איננו מספקים חומר גלם לאחרים, מכאן ההבדל הגדול בין מוצרי JUST ALOE® לבין כל מוצר אחר על המדף.

על בסיס הביו קרם, לבקשת לקוחות, יצרנו קרם נוסף: קרם מזין בתוספת שמן קוקוס ומינרלים מים המלח. ועל כך בבלוג הבא..

 

הפוסט ביו קרם הופיע לראשונה ב-Just Aloe - מוצרי אלוורה טבעיים אורגניים, חנות ומרכז המבקרים - עין יהב.

]]>
אלוורה בשתייה https://www.justaloe.co.il/%d7%90%d7%9c%d7%95%d7%95%d7%a8%d7%94-%d7%91%d7%a9%d7%aa%d7%99%d7%99%d7%94/ Tue, 29 Dec 2015 04:40:34 +0000 http://justaloe.co.il/?p=215 הפוסט אלוורה בשתייה הופיע לראשונה ב-Just Aloe - מוצרי אלוורה טבעיים אורגניים, חנות ומרכז המבקרים - עין יהב.

]]>
צמח האלוורה הוא צמח מדהים מבחינת מרכיביו והשפעתם עלינו. לא פעם אני שומעת המלצה על חומר או צמח מסוים המיטיב עם מערכת העיכול, אחר להורדת סוכר בדם, להורדת כולסטרול, לחיזוק המערכת החיסונית, לניקוי רעלים בכבד, לבעיות אולקוס, קוליטיס, ועוד, ועוד, ביני לבין עצמי אני חושבת צמח האלוורה טוב לכל אלה!

מגיעים אלי הדים מסיפור המסתובב באינטרנט של נזיר יש אומרים צ'יליאני יש אומרים פרואני (עדיין לא נתקלתי בכך בעצמי), הנותן הוראות מתי לקטוף העלים, ומה לעשות בהם… הסיפור הזה נותן נופך של גילוי סוד קדמון או אגדה, היום הנושא כבר נחקר ונוסה – זו עובדה, אכן האלוורה מסייעת לכל הנזכר לעיל ומקלה גם על חולי סרטן וחולי איידס.

לצערי גם במקרה זה, בארץ, מנצלים את שם האלוורה שיצא לפניה ומוכרים כל מיני משקאות ושיקויים המתקשטים בשם אלוורה. שוב אני מבקשת להדגיש – כל משקה שיש בו אלוורה ועבר פסטור, איבד הרבה ממרכיביו הפעילים! זו הסיבה שאנחנו – המקור היחידי לאלוורה בארץ – לא יצאנו עד כה עם משקה אלוורה למדפי החנויות.

הפניות אלי הן רבות, מרמת הגולן ועד אילת. בתחילה סיפקתי עלים, היום בכל הפקה לצרכי הכנת מוצרי JUST ALOE, אני מפרישה וממלאה עשרות בקבוקים של ליטר ומקפיאה מיד, ללא חומרים משמרים וללא פסטור.

יש המגיעים במיוחד לעין יהב, לרבים אחרים אני משאירה בקבוקי אלוורה קפואים במקררים של בני משפחה צפוניים. ללקוחותיי בבאר שבע ובגוש דן אנחנו מביאים גם הביתה.

אלה העוברים טיפולים כימותרפיים או הקרנות, במידה ורופאם האישי מסכים, שותים אלוורה, מחזקים את גופם, מונעים מתופעות הלוואי ומעלים מהר את רמת ההמוגלובין והלויקוציטים בדם הנהרסים בעקבות הטיפולים, ובכך מסייעת האלוורה לקיום רצף תוכנית הטיפולים.

כן, גם אני שותה כל בוקר על קיבה ריקה לספיגה מיידית בדם – רבע / שליש כוס אלוורה.

לבריאות ולחיים!

הפוסט אלוורה בשתייה הופיע לראשונה ב-Just Aloe - מוצרי אלוורה טבעיים אורגניים, חנות ומרכז המבקרים - עין יהב.

]]>
האיש היקר פליקס זנדמן יהיה זכרו ברוך https://www.justaloe.co.il/%d7%94%d7%90%d7%99%d7%a9-%d7%94%d7%99%d7%a7%d7%a8-%d7%a4%d7%9c%d7%99%d7%a7%d7%a1-%d7%96%d7%a0%d7%93%d7%9e%d7%9f-%d7%99%d7%94%d7%99%d7%94-%d7%96%d7%9b%d7%a8%d7%95-%d7%91%d7%a8%d7%95%d7%9a/ Tue, 29 Dec 2015 04:43:33 +0000 http://justaloe.co.il/?p=227 הפוסט האיש היקר פליקס זנדמן יהיה זכרו ברוך הופיע לראשונה ב-Just Aloe - מוצרי אלוורה טבעיים אורגניים, חנות ומרכז המבקרים - עין יהב.

]]>
הוא כבר היה קבור בבור של מטר וחצי על מטר וחצי עם עוד שלושה ובהמשך עם ארבעה אנשים ועם דלי צרכים מצחין שהוחלף פעם ביום (באותה הזדמנות גם שולשלה להם מנת האוכל היומי) מתחת למטבחה של הפולנייה מנהלת בית הקיץ של סבתו, אליה הגיע לאחר תלאות וסכנות שרק במקרה יצא מהם חי. אותה פולניה נתנה להם מקלט וסיכנה את משפחתה וילדיה בזכות חסד שעשתה לה סבתו תמה עוד לפני המלחמה.

בבור, בין המסתתרים גם דודו סנדר שמלמד את הנער מתמטיקה ופיזיקה. לאחר שנה וחצי בבור כשגרמנים משתלטים על הבית ואין מוריד מזון או מפנה הדלי (שצחנתו כבר עולה באפם של הגרמנים) באישון ליל הם מגיחים מהבור (נתפסים על ידי הגרמנים אך מצליחים להיחלץ) והוא בן 17. מ- 29,000 יהודי גרודנו עיירתו, שרדו את המלחמה רק 100.

לאחר המלחמה מתגלגל לצרפת עם דודו סנדר מסיים בהצטיינות לימודי הנדסה ומוזמן להרצות בארה "ב.

היום, כמעט בכל מכשיר אלקטרוני קבלים ממוזערים שהם פרי המצאתו, במעבורות החלל האמריקאים, בקנה התותח של טנק המרכבה הישראלי מיישמים פתרונות והמצאות של האיש.

כשהגיע לארה"ב היו באמתחתו 4,000 דולר, היום 75 מפעלי 'וישי' (ע"ש עיירת סבתו תמה זו שעשתה חסד עם הפולנייה) – שווים 2.5 מיליארד דולר. ארבעה מתוכם בישראל.

טלפונקן בגרמניה שהייתה בבעלות יהודית, הוחרמה על ידי הנאצים וגויסה ליצור מכשירי קשר לגרמנים, נקנתה על ידו והיום דגל ישראל מתנוסס על המפעל.

הגאון הדגול והצנוע שהמצאותיו הן בין הגדולות בהמצאות המאה סירב להיות מועמד לפרס נובל וטען שהוא מיישם את שלימדה אותו סבתו: לתת זו הזכות הגדולה.

איש הטלוויזיה חיים הכט הביא אותו לעין יהב יחד עם הסרט שעשה עליו "הניצחון הסופי". בשיחה עימו בבית מארחיו אמר לי: צריך להעיז לחלום ועוד יותר – להעיז להגשים החלום.

ערב שבועות האחרון נפטר האיש היקר פליקס זנדמן יהי זכרו ברוך.

הפוסט האיש היקר פליקס זנדמן יהיה זכרו ברוך הופיע לראשונה ב-Just Aloe - מוצרי אלוורה טבעיים אורגניים, חנות ומרכז המבקרים - עין יהב.

]]>