בית האלוורה

מרכז מבקרים וחנות מפעל למוצרי ®JUST ALOE

בית האלוורה – מרכז המבקרים

JUST ALOE

לפני שנים, לאור הדרישה, הקמנו בעין יהב בחצר משק 39: מרכז מבקרים – חנות מפעל ממוזגת, שירותים ומקום התכנסות מוצל. אורחינו מקבלים הסברים, מתנסים במוצרים וחופשיים לרכוש.

קבוצות (בתאום מראש) נהנות מסיור חוויתי ללא תשלום – המספר את סיפור ההתיישבות החלוצית במדבר בלב הערבה, חקלאות היצוא המדהימה שהתפתחה באזור ללא מים, חשמל, כבישים ואנשים, שיטות הגידול והמחקר, פיתוח משק המים, כל זאת תוך כדי נסיעה לתצפית מרהיבה (ג'בל חופירה) הצופה על עמק החממות של המושב מחד ועל המדבר הריק של ירדן מאידך.

בנקודת התצפית סקירה על גבולות השלום עם ירדן, על מקורות מים נוספים, ואיך בעצם הגענו אנחנו, דווקא כאן, לגדל את צמח האלוורה. או אז חוזרים למרכז המבקרים בחצר משק 39, מקבלים הסברים, מתנסים במוצרי ®JUST ALOE ומוזמנים להיכנס לחנות ולרכוש.

הדרך לאילת ארוכה ויש שיגידו: משעממת. בתי מלון מעדיפים לקבל אורחים אחרי השעה שלוש או לפנותם לפני עשר בבוקר. לכן מומלץ, שעה וחצי מאילת, על אם הדרך, בתוך מושב עין יהב, להגיע לבית האלוורה.

כבר שנים רבות קבוצות ובודדים היורדים או חוזרים מאילת מוצאים את בית האלוורה כאטרקציה ששווה לחוות.

למרכז המבקרים בית האלוורה במשק 39 במושב עין יהב, מוזמנות קבוצות או כל אדם פרטי, אורחי הצימרים באזור, נוסעים החולפים בכביש הערבה וכמובן תושבי האזור.

שימו ב WAZE בית האלוורה מושב עין יהב.

לתאום ביקור: 052-3666018

1-700-705-007

shula@justaloe.co.il  

להתראות!

נגן וידאו

יצירת קשר

JUST ALOE

התקשרו אלינו או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Call Now Button
נגישות
למעלה