אודותינו

אודות ®JUST ALOE

בבעלותנו מטע האלוורה המסחרי היחיד במזרח התיכון, ממוקם בעין יהב בלב הערבה, גדל בתנאי אקלים מדברי מושלמים, בשיטה אורגנית ומושקה בטפטוף של מים העשירים במינרלים ומלחים.

אנו נהנים מאספקה בלתי מוגבלת של חומר גלם טרי, אורגני ואיכותי המהווה את המרכיב העיקרי בכל מוצרי  ®JUST ALOE.

השנים הראשונות הוקדשו למחקרים במעבדות ומרכזי מחקר מובילים בארץ (תחילה תחת השם מוצרי טבע עין יהב 39). ®JUST ALOE הינו ליין מוצרים המופק בתהליך ייחודי תוך הקפדה על שלושה עקרונות המוודאים כי במוצרים הסופיים האלוורה פעילה ויעילה. 

העקרונות שלנו

JUST ALOE

תנאי גידול

מגידול בקרקע עשירה במינרלים (אי פעם תחתית ים המלח), אקלים יבש, השקיה במשורה עם מים עשירים במינרלים חיוניים, שמש רוב ימות השנה – מתקבל חומר גלם מרוכז פי שניים במרכיבים הפעילים (על פי השוואה אנליטית עם מקור חומר גלם אמריקאי).

חומר גלם איכותי

חומר הגלם, מופק מעלים בני 3 שנים ומעלה, המגיעים לבשלות ולרמה הגבוהה ביותר של המרכיבים הפעילים.
ידועים כבר 400 מרכיבים פעילים בעלי האלוורה

תהליך הייצור

הפקת חומר הגלם נעשית בכבישה קרה על מנת למנוע התפרקות תרכובת הפוליסכארידים המאגדת את המרכיבים הפעילים. כך גם בהפקת המוצר בנעבדה: אם יש צורך לבשל את המרכיבים – האלוורה מוספת רק לאחר צינון.

מהקטיף ועד הייצור

למן קטיף העלים בשדה ועד ייצור המוצרים בפועל עוברות פחות מ-72 שעות. הקפדה על לוח זמנים צפוף מוודא שטריות ואיכות החומר נשמרים.

איכות המוצרים

JUST ALOE

זוהו כ- 400 מרכיבים פעילים בצמח האלוורה המזינים ומטפחים את העור (פרוט ב- קסם האלוורה), עוד תלמדו באתר שלנו כי האלוורה מיטיבה מאוד גם בשימושים פנימיים.

המדפים מוצפים במוצרי אלוורה (ישראליים ומחו"ל) העשויים מאבקה או תמצית אלוורה (לא יקרה, לא תופסת מקום, אין בעיית חיי מדף, אך חסרה את מרבית המרכיבים הפעילים שנהרסו במהלך הייבוש), מאחר ולנו המטע המסחרי היחידי ואיננו מספקים חומר גלם לאחרים, ניתן לומר באחריות – מוצרינו הם הטובים ביותר על המדף בארץ!

 אנו מחויבים ורואים בכך שליחות – לספק מוצרי איכות פעילים במחיר הוגן!!!​

לקוחות ממליצים

JUST ALOE

נגן וידאו

יצירת קשר

JUST ALOE

התקשרו אלינו או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Call Now Button
נגישות
למעלה