סיפורה של שולה שחם

שולה שחם, ממקימי מושב עין יהב בערבה  ובעלת ®JUST ALOE, נחשבת לאורים ותומים בתחום האלוורה בישראל.

סיפור האהבה בין שולה לאלוורה התחיל אי שם בראשית שנות השמונים. באותה תקופה בארץ, לא ממש הכירו את צמח האלוורה.

בשלב הראשון נבדק מהו המקור שיתאים לתנאי האקלים, קרקע ומים של הערבה. נמצא במחקר כי צמחי האלוורה (ALOE BARBADENSIS MILER) מטקסס הם המתאימים ביותר: שני השתילים הקטנים והעדינים שנשא בתיק הגב כומר פרוטסטנטי מאוקלהומה, אוהב ישראל, הם אלו אשר הולידו את המטע הראשון מסוגו בארץ.

שיתוף הפעולה הראשון היה עם קליניקות תיירות מרפא העור בים המלח, אשר ביקשו מוצרי אלוורה היפו-אלרגניים ללא בושם מאלוורה טרייה, טבעית, אורגנית ופעילה. (ים המלח, המקום הנמוך ביותר בעולם, הרבה שכבות אויר מסננות קרינה. ניתן לשבת מתחת לשמש ולגרום להתקלפות העור).

רופאי העור בים המלח מצאו כי האלוורה של  ®JUST ALOE מסייעת לזירוז צמיחת תאים חדשים, להחלפת שכבת העור החיצונית בשכבה הפנימית ולארוכה מהירה.

שולה (72) לאחר 53 שנים של עבודה בשדה,

חשופה ליובש, טמפ' קיצוניות, רוח, אבק האם עורה מסגיר את גילה?

החזון של שולה שחם

JUST ALOE

בעזרת מוצרי ®JUST ALOE תצליחו גם אתם, לשמור על העור מפגעי אקלים, יובש, זיהום אויר ורדיקלים חופשיים, לסייע בחידוש תאי העור, למנוע הזדקנות העור ולהרחיק סכין מנתחים!

שולה שחם

אחת ממסקנות מחקר נוסף שנערך באוניברסיטת בן-גוריון: אין להעביר האלוורה כל תהליך בחום על מנת לא לפרק המרכיבים הפעילים! ואכן ד"ר מרסל פרידמן ושולה הצליחו לפתח שיטה פורצת דרך המצליחה לשמר את המרכיבים הפעילים בצמח וליצור מוצרים בעלי יכולות טיפוח וריפוי.

במוצרי  ®JUST ALOE המרכיב העיקרי הוא חומר גלם טרי ופעיל של אלוורה בכבישה קרה, תוך הקפדה על קבלת מוצרים בסטנדרט גבוה וחיי מדף סבירים.

עם השנים, ככל שנחשפו יותר לקוחות למוצרי  ®JUST ALOE, עלה הביקוש. התגובות החיוביות והתוצאות בפועל הביאו להכרת השם בארץ ומחוצה לה.

יצירת קשר

JUST ALOE

התקשרו אלינו או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Call Now Button
נגישות
למעלה