עולל זה אך נולד, בבטן אימו כעובר שרה חודשים במי השפיר שהם נוזל ביולוגי המאפשר התפתחות העובר והגנתו. לאחר הלידה האפידרמיס החיצוני (ששהה זמן רב בנוזל) יתחלף בהקדם לעור חשוף, עדין ורגיש המצדיק שימוש בתכשירים שיספקו מענה מיוחד.

להלן מוצרי טיפוח ממגוון מוצרי JUST ALOE® המומלצים גם לתינוקות, מסייעים להתמודד עם בעיות שונות, כגון תפרחת החיתולים, עור יבש, אדמומי ועוד. מוצרים המבוססים על אלוורה טבעית בכבישה קרה, טרייה, אורגנית, היפו-אלרגנית ופעילה,  המיטיבים משמעותית עם עורו של התינוק ומספקים לו "על הדרך" וויטמינים, מינרלים, מרכיבי לחות והזנה שחשובים לו:

  • JUST ALOE® ביו קרם אלוורה – קרם היפו – אלרגני, ללא בושם, המרכיב העיקרי בו הוא אלוורה איכותית וייחודית המספקת, הזנה ולחות לעור. בנוסף יקל על פגעי עור כגון תפרחת חיתולים, יובש, אדמומיות. מומלץ על ידי רופאי עור גם לתינוק הסובל מבעיות אוטואימוניות כגון אטופיק דרמטיטיס [אסטמה של העור] וקרקפת מקושקשת.
  • JUST ALOE® ביו ג'ל אלוורה – ג'ל אלוורה אמיתי, (לא אבקה ולא תמצית) – עזרה ראשונה לכל בעיה מינורית: עקיצות יתוש, פצעי מוצץ, אפטות בפה, בקיעת שיניים ראשונות, גירויים ורגישויות בעור, חשיפת יתר לשמש, תפרחת חיתולים ועוד, ניתן לשימוש גם כדי להקל על כאבי פטמות ואינו רעיל ליונק. מצוי גם בפורמט של ג'ל TO GO  (לכיס או לתיק)
  • אלוורה פורטהמשילוב שמן ארניקה ושמן קלנדולה עם האלוורה מתקבל מוצר סינרגטי (לשימוש חיצוני בלבד) המפחית כאב ומקל במקרה של חבלה, עקיצות, פטריות עור,
  • קרם רב שימושי – לקרם זה יש בושם 'פראש' נעים מאודלכן  אינו היפו אלרגני. אך בכ"ז הפך לקרם מבוקש בעיקר למסאז' המאפשר לתינוק ללמוד על גופו, על יכולות המפרקים, על תחושות נעימות וליטוף בעור גופו ומהווה גם בונדינג בין האם לתינוקה.

באלוורה ידועים כבר 400 מרכיבים פעילים של ויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו, אנזימים מזרזי צמיחת תאים, מרכיבי לחות, אנטי בקטריאלים, אנטי אוקסידנטים ועוד.

כל אלה מצויים וזמינים במוצרי JUST ALOE®  ומבוקשים גם לטיפוח עור תינוקות. מתאימים לשימוש יום יומי, ללא פראבנים , מותאמים מראש לבעלי עור עדין ורגיש ולכן מצוינים גם לתינוקות רכים.

יש האומרים שכל צמח/עלה המכיל רקמה רירית הוא בעל סגולות המיטיב עימנו. האלוורה ידועה מאות שנים כצמח מרפא ומיטיב לנו בני האדם, לנשים ולתינוקות.

גידול אלוורה בתנאי מדבר אף מרכז את המרכיבים הפעילים (פוליסכארידים) בעלים, מטע האלוורה גדל בעין יהב על אדמה שהייתה פעם תחתית ים המלח, המים עשירים במלחים ומינרלים, העובדה שההפקה היא בכבישה קרה, אין הופכים את חומר הגלם לאבקה או תמצית, שגם בתהליכי היצור מוקפד שהאלוורה לא תעבור תהליך בחום  – כל אלה מגדילים את הפער באיכות חומר הגלם והתוצר של מוצרי  JUST ALOE® לבין מוצרי מדף אחרים.