עולל זה אך נולד, בבטן אימו שרה העובר במי השפיר שהם נוזל ביולוגי המאפשר התפתחות העובר והגנתו. לאחר הלידה האפידרמיס החיצוני (ששהה זמן רב בנוזל) יתחלף בהקדם לעור חשוף, עדין ורגיש המצדיק שימוש בתכשירים שיספקו מענה מיוחד.

להלן מוצרי טיפוח מבית JUST ALOE® המומלצים לתינוקות, מסייעים להתמודד עם בעיות שונות, כגון תפרחת החיתולים, עור יבש, אדמומי ועוד. מוצרים המבוססים על אלוורה טבעית בכבישה קרה, טרייה, אורגנית, היפו-אלרגנית ופעילה,  המיטיבים משמעותית עם עורו של התינוק ומספקים לו "על הדרך" וויטמינים, מינרלים, מרכיבי לחות והזנה שחשובים לו:

  • ביו קרם אלוורה – קרם היפו – אלרגני, ללא בושם, המרכיב העיקרי בו הוא אלוורה איכותית וייחודית המספקת, הזנה ולחות לעור. בנוסף יקל על פגעי עור כגון תפרחת חיתולים, יובש, אדמומיות. מומלץ על ידי רופאי עור גם לתינוק הסובל מבעיות אוטואימוניות כגון אטופיק דרמטיטיס [אסטמה של העור] וקרקפת מקושקשת.
  • ביו ג'ל אלוורה – ג'ל אלוורה אמיתי, (לא אבקה ולא תמצית) – עזרה ראשונה לכל בעיה מינורית: עקיצות יתוש, פצעי מוצץ, אפטות בפה, בקיעת שיניים ראשונות, גרויים ורגישויות בעור, חשיפת יתר לשמש ועוד. (גם בפורמט של ג'ל TO GO לכיס או לתיק)
  • אלוורה פורטה: משילוב של שמן ארניקה ושמן קלנדולה עם האלוורה התקבל מוצר סינרגטי (לשימוש חיצוני בלבד) המפחית כאב ומקל במקרה של חבלה.
  • קרם רב שימושי – לקרם זה יש בושם 'פראש' נעים מאוד אך אינו היפו אלרגני. בכ"ז הפך לקרם מבוקש בעיקר למסאז' המאפשר לתינוק ללמוד על גופו, על יכולות המפרקים, על תחושות נעימות וליטוף בעור גופו ומהווה גם בונדינג בין האם לתינוקה.

באלוורה ידועים כבר 400 מרכיבים פעילים של ויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו, אנזימים מזרזי צמיחת תאים, מרכיבי לחות, אנטי בקטריאלים, אנטי אוקסידנטים ועוד.

כל אלה מצויים וזמינים במוצרי JUST ALOE®  ומבוקשים גם לטיפוח עור תינוקות. מתאימים לשימוש יום יומי, ללא פראבנים , מותאמים מראש לבעלי עור עדין ורגיש ולכן מצוינים גם לתינוקות רכים.

יש האומרים שכל צמח/עלה המכיל רקמה רירית הוא בעל סגולות המיטיב עימנו. האלוורה ידועה מאות שנים כצמח מרפא ומיטיב לנו בני האדם, לנשים ולתינוקות.

גידול אלוורה בתנאי מדבר אף מרכז את המרכיבים הפעילים (פוליסכארידים) בעלים, מטע האלוורה גדל בעין יהב על אדמה שהייתה פעם תחתית ים המלח, המים עשירים במלחים ומינרלים, העובדה שההפקה היא בכבישה קרה, אין הופכים את חומר הגלם לאבקה או תמצית, שגם בתהליכי היצור מוקפד שהאלוורה לא תעבור תהליך בחום  – כל אלה מגדילים את הפער באיכות חומר הגלם והתוצר של מוצרי  JUST ALOE®

ניתן להזמין את מוצרי JUST ALOE® כאן, אונליין, או בטלפון 052-3666018, ישלח לביתכם בדואר שליחים (במחיר מסובסד על ידינו).

נשמח לעמוד לרשותכם לכל בקשה או שאלה.