השיער שלנו, בדיוק כמו עורנו, מושפע מגורמים סביבתיים חיצוניים (יובש, רוח, חפיפה בתכשיר לא הולם) ומגורמים פנימיים (כמו תזונה, מחסור ביסודות קורט, לחץ נפשי, בעיות הורמונאליות, גנטיקה). גורמים אלה, מצריכים מענה מיוחד, שיש לצמח האלוורה לתת לנו:

מוצרי השיער של JUST ALOE® הם על בסיס צמח אלוורה טבעי, אורגני, בכבישה קרה המשמרת את המרכיבים הפעילים בצמח. ללא מלחים, ללא S.L.S מיטיבים עם בעיות קרקפת כמו סבוריאה, עקצוצים וגירוד בעונות מעבר, קשקשת (הנגרמת בשל בעור יבש, עור שמן או פטריית עור) .

JUST ALOE® שמפו לשיער יבש (צבוע ופגום) – בשמפו הרבה אלוורה להקלה במקרים של בעיות בקרקפת, עור יבש, שיער יבש ופגום (שמש, מי בריכה או ים, יבוש עם פן), האלוורה עשירה בויטמינים ומרכיבי לחות, כן תמצאו בשמפו זה גם דבש ושמן מעלי זית. בהחלט משמש אותנו גם לרחצת הגוף!

JUST ALOE® שמפו לשיער רגיל עד שמן – שמפו זה מקל אף הוא על בעיות קרקפת וקשקשת של עור שמן, מוסיף לחות עשיר בויטמינים. גם בשמפו זה בנוסף לאלוורה – תמציות צמחים (לא מתאים לחולי צליאק רגישים). כמובן גם שמפו זה ללא מלחים וללא S.L.S, מתאים גם למי שהחליקה שיער.

JUST ALOE® מרכך שיער  – מרכך השיער מותיר שיער עשיר ונעים, פותח קשרים ומקל על סרוק. במרכך השיער הרבה אלוורה ודבש. כ"שותפיו" לסדרה – מוסיף ויטמינים ומינרלים וטוב לקרקפת הראש.

טיפ לסובלים מסבוריאה או פסוריאזיס בקרקפת:  לא ניתן למרוח על הקרקפת ביו קרם (המשמש לנו על עור הגוף במקרים אלה), לכן מירחו על הקרקפת ביו ג'ל ועסו לתוך העור מדי פעם במשך חצי שעה – או אז חפפו עם שמפו של JUST ALOE®  בהתאם לסוג העור – תופתעו מהתוצאות..

תודות לאלוורה במוצרי השיער של JUST ALOE®  , ניתן לשקם את השיער ואת הקרקפת. לאלוורה היכולת להרגיע עור קרקפת מגורה, לחזק את שורשי השיער ולהפחית קשקשת. האלוורה משפרת זרימת הדם ומשפיעה על מצב הקרקפת והשיער.

 במוצרי השיער של- JUST ALOE® האלוורה איכותית ופעילה עשירה בויטמינים, מינרלים, אנזימים מזרזי צמיחת תאים, מרכיבי לחות, מרכיבים אנטי דלקתיים ועוד.