השיער שלנו, בדיוק כמו עורנו, מושפע מגורמים סביבתיים חיצוניים (יובש, רוח, חפיפה בתכשיר לא הולם) ומגורמים פנימיים (כמו תזונה, מחסור ביסודות קורט, לחץ נפשי, בעיות הורמונאליות, גנטיקה). גורמים אלה, מצריכים מענה מיוחד, שיש לצמח האלוורה לתת לנו:

JUST ALOE® מייצרים מוצרי שיער על בסיס צמח אלוורה טבעי, אורגני, בכבישה קרה המשמרת את המרכיבים הפעילים בצמח. ללא מלחים, ללא S.L.S, המיטיבים עם בעיות קרקפת כמו סבוריאה, עקצוצים וגירוד בעונות מעבר, קשקשת (הנגרמת בשל בעור יבש, עור שמן או פטריית עור) .

שמפו לשיער יבש (צבוע ופגום) – בשמפו הרבה אלוורה להקלה במקרים של בעיות בקרקפת, עור יבש, שיער יבש ופגום משמש, מי בריכה או ים, יבוש עם פן, האלוורה עשירה בויטמינים ומרכיבי לחות, כן תמצאו בשמפו זה גם דבש ושמן מעלי זית. בהחלט משמש אותנו גם לרחצת הגוף!

שמפו לשיער רגיל עד שמן – שמפו זה מקל אף הוא על בעיות קרקפת וקשקשת של עור שמן, מוסיף לחות עשיר בויטמינים. גם בשמפו זה בנוסף לאלוורה – תמציות צמחים (לא מתאים לחולי צליאק רגישים). כמובן גם שמפו זה ללא מלחים וללא S.L.S, מתאים גם למי שהחליקה שיער.

מרכך שיער – מרכך השיער מותיר שיער עשיר ונעים, פותח קשרים ומקל על שירוק. במרכך השיער הרבה אלוורה ודבש. כ"שותפיו" לסדרה – מוסיף ויטמינים ומינרלים וטוב לקרקפת הראש.

טיפ לסובלים מסבוריאה או פסוריאזיס בקרקפת: מכיוון שלא ניתן למרוח על הקרקפת ביו קרם (המשמש לנו על עור הגוף במקרים אלה), נסו למרוח על הקרקפת ביו ג'ל ולעסות לתוך העור מדי פעם במשך חצי שעה – או אז לחפוף עם שמפו של JUST ALOE® בהתאם לסוג העור – תופתעו מהתוצאות..

מוצרי טיפוח לשיער המכילים אלוורה יכולים לספק מענה מתאים במצבים שונים הקשורים לשיער. תודות לתכונות המרגיעות של האלוורה על הקרקפת, להתמודד בהצלחה עם נשירת שיער ולהפחית את כמות הקשקשים הידועים ככאלה החוסמים את זקיקי השיער.

מעבר לכך, יש באלוורה מרכיבים המסוגלים להפחית מצבים של גירוי ודלקת ואף לשפר את זרימת הדם בקרקפת, ובכך להשפיע ישירות על מצבו של השיער. ב- JUST ALOE® האלוורה איכותית ופעילה עשירה בויטמינים, מינרלים, אנזימים מזרזי צמיחת תאים, מרכיבי לחות, מרכיבים אנטי דלקתיים ועוד.

ניתן להזמין כאן, אונליין, או בטלפון – 052-3666018. כן נשמח לענות על כל שאלה ולסייע בכל בקשה.

צוות JUST ALOE®