פנינו – הדבר הראשון שאנו רואים כל בוקר במראה, הדבר הראשון שיראה כל מי שפוגש אותנו במהלך היום, הרושם הראשון שבלי משים ומתוך תת-מודע יבחן על ידי זולתנו. אולי לא כולם מודים בכך אך לרובנו מראה עור פנינו, בריאותו ויופיו – חשובים לנו יותר מכל.

כל כך הרבה מושקע בתכשירי קוסמטיקה (בשנים האחרונות גם במזרקים ופלסטיקה) כאשר האלוורה, צמח הפלא, יכול למנוע, לשמר ולטפח את העור ואת עור הפנים בפרט. וכך בנוסף לתזונה נכונה, שתייה מרובה של מים, חשיפה מופחתת לקרני השמש המזיקות, אורח חיים נכון ובריא –  שימוש בתכשירי JUST ALOE®  יסייעו לשמור על עור הפנים מפגעי אקלים וקרינת שמש, מזיהום אוויר, רדיקלים חופשיים, ושיני הזמן והגיל.

אין זה רק סודן של קליאופטרה ונפרטיטי – האלוורה סוד גלוי הוא כבר מאות שנים לשימושים פנימיים (התורמים גם  inside out) ולשימושים חיצוניים ישירות לעור. כלומר, בעצם לא המצאנו דבר חדש, אך יש בהחלט חידוש בשיטות הגידול, הפקת חומר הגלם, ויצור מוצרי JUST ALOE® לשמירת המרכיבים הפעילים שיש בעלי הצמח וזמינותם לעורנו.

ידועים כבר 400 מרכיבים של ויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו, אנזימים מזרזי צמיחת תאים, מרכיבי לחות, אלסטין המגמיש ובונה את הקולגן, אנטי בקטריאלים, אנטי אוקסידנטים, מרכיבי הגנה מקרינת .V.U ועוד.  

א. 1. צמח האלוורה בעולם מושקה בכמויות גדולות של מים (וכך מתקבל עלה עסיסי יותר) מטע האלוורה של JUST ALOE® גדל בתנאי מדבר יבש, מים במשורה (בטפטוף ולא תעלות מוצפות מים) התוצאה: לנו חומר מרוכז וכמות פוליסכארידים בעלה עם המרכיבים הפעילים היא פי שתיים ממקומות אחרים.

א. 2. מטע האלוורה של JUST ALOE® גדל על אדמה שהייתה לפני שנים קרקעית ים המלח ולכן היא עשירה במינרלים, כך גם המים בערבה הצפונית יש בה מלחים ומינרלים רבים.

ב. הפקת חומר הגלם של  JUST ALOE®היא בכבישה קרה המשמרת את המרכיבים הפעילים. בעולם חקלאים מגדלים את צמחי האלוורה, מפיקים את חומר הגלם ומוכרים לתעשייה, זו ממרכזת או מייבשת בתהליך של spray drying  (חום וצנטריפוגה) שמפרק את תרכובת הפוליסאכארידים עם המרכיבים הפעילים. מ 100CC חומר גלם אמריקאי נשאר 1 גרם של אבקה! . התעשייה מוכרת תרכיז או אבקת אלוורה ליצרני מוצרי הטיפוח. המקום הנוזלים שיובשו יוספו המרכיבים האחרים של המוצר, או אז מבחינתם הם שחזרו את חומר הגלם ויכתבו על המוצר 99% אלוורה.

ג. גם בתהליך היצור של מוצרי JUST ALOE® במעבדות – אם יש צורך לבשל את המרכיבים, את האלוורה מוסיפים רק לאחר צינון על מנת לשמר את המרכיבים הפעילים!

ברור מכל אלה כי מוצרי JUST ALOE® פעילים ויעילים הרבה יותר ממצרי אלוורה אחרים על המדף!

שימוש יומיומי וקבוע במוצרי JUST ALOE® מונע הזרקות וסכין מנתחים!!

להלן פרוט מוצרי הטיפוח לפנים של JUST ALOE®

ביו קרם אלוורה  JUST ALOE®הוא המוצר הראשון שפיתחנו לטובת תיירות מרפא העור בים המלח ולבקשת רופאים במרפאות העור:

ים המלח, המקום הנמוך ביותר בעולם, שכבות האוויר מסננות נזקי קרינה והפטנט הוא לשבת ישירות מתחת לשמש ולהתקלף קילוף עמוק. ביו קרם אלוורה הוא המוצר שמסייע לתיירות מרפא העור בהחלפה מהירה של עור פנימי לשכבת תאי עור חיצוני, זירוז צמיחת תאים וארוכה מהירה. עם הזמן נוכחנו שביו קרם אלוורה הוא קרם פנים וצוואר יעיל ביותר לא רק לתיירות מרפא העור אלא לכולנו:  ביו קרם אלוורה משקם את עור הפנים, מזין, מוסיף לחות, מונע נזקי קרינה,. ביו קרם אלוורה הוא אנטי אייג'ינג ואנטי רינקל (מונע הזדקנות העור וקמטים) ומומלץ ע"י רופאי עור גם לסובלים מסבוריאה ואטופיק דרמטיטיס (אסטמה של העור) במקום קורטיזון ובמקום סטרואידים.  בעיות העור שהוזכרו כאן, הן בעיות אוטואימוניות והגורמים הם גנטיים, תזונתיים, סביבתיים או הכול ביחד. איננו טוענים ש ביו קרם אלוורה מרפא, אלא מקל ומשפר הסימפטום על העור. ביו קרם אלוורה הוא קרם פנים, עיניים צוואר,עם אחוזים גבוהים של אלוורה טבעית, אורגנית ופעילה – ללחות, הגנה, הזנה לכל סוגי העור. יתאים גם לעור צעיר של נערות מתבגרות. למרוח על עור נקי כל בוקר ולהוסיף על פי התחושה הצורך האישי במהלך היום.

קרם אלוורה מזין JUST ALOE® :  הוא למעשה ביו קרם מועשר בשמן קוקוס (לבקשת לקוחות אמריקאיים, שם שמן הקוקוס באופנה!) + מינרלים של ים המל. אך הפלא ופלא, על אף ששמן הקוקוס יותר שמן, בטמפרטורת החדר הוא נוזלי ולכן התחושה אינה של קרם כבד יותר או נספג פחות. בכל זאת לעור צעיר או שמן ישמש כקרם לילה.

תחליב JUST ALOE®  אחר גילוח: מיועד לשקם ולתקן נזקי גילוח, לרכך עור הפנים להזין ולהוסיף לחות. הקרם בעל ריח גברי עדין ונעים.

תרחיץ פנים JUST ALOE® : תרחיץ מקציף בבקבוק לחיץ, מתקבל מוס מוקצף, עדין מנקה את העור, האלוורה שבו מונעת התייבשות העור.

לסובלים מפצעי אקנה – מומלץ לפחות פעם אחת ביום לנקות עור הפנים עם תרחיץ הפנים המוקצף.

סרום עיניים JUST ALOE® : האלוורה מונעת קמטוטים והזדקנות העור סביב העיניים. בסרום מוסף חומר המוריד נפיחות וסימני עייפות כהים. עוד בסרום – נאנו קפסולות של ויטמינים (בד"כ ויטמינים בקרמים מתפרקים מהר) הנפתחים רק עם המעבר דרך ג'ולת הרול-און. וכך הם סמינים לעור סביב העיניים. הרול-און נעים, נעסה קלות את העור, חסכוני ומסייע בפתיחת קפסולות הויטמינים.

כיון שמדובר בתכשיר סביב העיניים ועשוייה להיות רגישות וכיוון שיש בו חומרים נוספים לאלוורה – מומלץ לפני רכישה לשים מעט מהחומר על עורקי הדופק בשורש כף היד ולהמתין דקה-שתיים.ולהיווכח שאינכם רגישים לאחד התוספים.

ניתן להזמין פה באתר או בטלפון:  052-3666018.

לכל בקשה ובעיה אנא צרו קשר, צוות JUST ALOE®  לרשותכם.