העור, מעטפת גופנו, הוא האיבר הגדול ביותר בגופנו, החשוף ביותר והרגיש ביותר להשפעות חיצוניות, פנימיות, והיום מובן לנו שגם השפעות נפשיות. העולם, סביבת חיינו, מבחינת עורנו – הולך ומחמיר את מצבו: (קחו אויר -הרשימה ארוכה) זיהום אויר, קרינת שמש (או חוסר בחשיפה מספקת לשמש) אקלים קיצוני, תזונה תעשייתית (שימוש גבוה בנתרן, סוכר, שמנים, חוסר במרכיבים חיוניים, משמרים וכו'),  שימוש בסבונים, חומרי כביסה ואפילו חומרי איפור יש והם מזיקים לעור, חומרי הדברה והורמונים שנספגים במזוננו, הרגלי תזונה לקויים, חוסר פעילות גופנית הממריצה את הדם לכל תאי הגוף, פיתוח רגישויות ואלרגיות המתבטאות בעור, שינויים באורח החיים ולכן מחסור בשעות שינה, ולחץ, לחץ נפשי המתבטא מיד דווקא בעור.

תוחלת החיים שלנו התארכה, ואנחנו הן חפצים שהעור לא יזדקן עימנו!

זוהי בדיוק ההתמחות שלנו ב JUST ALOE®: חיברנו את הטבע, המחקר, הניסיון והמדע לייצר מוצרי טיפוח לעור הגוף – מותאמים לחלקי הגוף, לסוגי העור ולמצבו ברגעים נתונים.

 מוצרי JUST ALOE®: מבוססים בעיקר על מרכיבי צמח האלוורה הידועים בתרבויות שונות מאות שנים בסגולותיהם המיטיבות עם הגוף ועם העור: הג'ל הנוצר בעלים עשיר בויטמינים, מינרלים, חלבונים, אנזימים מזרזי צמיחת תאים, מרכיבים אנטי דלקתיים, אנטי אוקסידנטים, אלסטין המגמיש את העור ובונה את הקולגן, מרכיבי לחות הזנה והגנה. אי לכך התפתחה בעולם תעשייה ענפה מאלוורה לטיפוח העור.

הייחוד של מוצרי JUST ALOE® הוא בתנאי הגידול של הצמח, בשיטות ההפקה של חומר הגלם, בכמות האלוורה במוצר הסופי ובתהליך ייצור המוצר.

  1. תחליבי גוף: ל JUST ALOE® שני תחליבי גוף:

* תחליב עדין ומרענן – תחליב קליל, מבושם, מוסיף לחות, מרענן את העור ומחזיר לו את גמישותו הטבעית. תחליב זה מותאם לימות הקיץ, מעט שמנים, נספג בקלות, פחות מזיעים עימו, מאפשר לאחר רחצה למרוח ולהתלבש מיד. הבושם עדין – על מנת לא להפריע לבושם המשתמשת (מועדף יותר ע"י נשים)

* תחליב עשיר ומזין – תחליב לחות, הזנה, הגנה, מבושם ומועשר בחוחובה ושמן זית.      דווקא בחורף (רוחות או חימום יתר) יבש לנו יותר ותחליב זה נותן מענה. כן מקל על גברים שלא רגילים בד"כ להתמרח ומגיעים בגיל מבוגר לעור יבש מאוד עם גירוד מציק.

  1. קרם רב שימושי (יקרא בקרוב קרם רב-תכליתי) – קרם נעים מאוד, מבוקש על ידי רבים בזכות ריחו, מוסיף לחות, נספג בקלות, אין בו הרבה שמנים ולכן מועדף לטיפולי מסאז' בעלי עור צעיר או שמן – אף ישתמשו בו כקרם פנים.
  2. קרם רגליים – קרם רגליים וקרם ידיים נוסו תחילה על חולי סוכרת הסובלים מבעיות בכלי הדם הפריפריאליים ולכן עור קשה, יבש, סדוק, בכפות הרגליים והידיים, מתוך הנחה שאם מתאים לחולי הסוכרת על אחת כמה וכמה גם לאחרים.

התוצאות: קרם רגליים שיש בו אלוורה כמובן, בתוספת חמאת שיאה, שמן שקדים ולבנדר. כל אחד מהמרכיבים מרכך ומשפר את העור. הלבנדר הוא לבנדר אנגלי וזה ריחו.

  1. קרם ידיים – גם קרם זה הרכבו נקבע לאחר ניסיון עם חולי סוכרת. יש בקרם אלוורה, שמן אבוקדו, שמן שקדים והוא מבושם קלות מצוין לכל סוגי העור ולעור יבש וקשה. על מנת לקבל עור רך וענוג – יש להתמיד במריחה על העור.
  2. סבונים – סבוני הגוף הם סבונים אורגניים בעבודת יד. בכל אחד: אלוורה, שמן זית, שמן דקלים ושמן קוקוס.

  * סבון אדמת חוואר יש כל המוזכר לעיל בתוספת חוואר (משקע של ים המלח) ולכן עשיר במינרלים חיוניים לגןף, בעל כושר ספיחת רעלים, טוב לבעיות פרקים, כאבי שרירים, פצעים ועוד.

  * סבון פילינג רימון בנוסף לאלוורה ולשמנים המוזכרים לעיל, יש בו זרעי רימון טחונים המסירים תאי עור מתים, מסייעים לזרימת הדם, בזרעי הרימון חומצת שומן לינולאית הנגנישה את העור, מחזקת את הקרומים הבין-תאיים, מפחיתה נזקים סביבתיים וקמטי עור.

  * סבון פילינג שיבולת שועל גם הוא כקודמיו – הבסיס הוא אלוורה, שמן זית, שמן דקלים ושמן קוקוס נועשר בשיבולת שועל שיש בה ויטמינים, חומצה פולית, סידן, אבץ, ברזל, אשלגן ומרכיבי חלבון חיוניים.החומצה הסליצילית בשיבולת השועל מקלה במרים של פגעי עור, גרד, פריחה ואבעבועות רוח.

להזמנות: פה באתר או בטלפון: 052-3666018

לכל שאלה או בקשה – צוות JUST ALOE® ישמח לעמוד לרשותכם.