ביו קרם

שלום חברים,

ברצוני להכניסכם קצת בסוד העניינים והתלאות בעשיית המוצרים, ונבחר הפעם את הביו קרם:

הקרם הראשון שיצרנו כיוון שיש בו הרבה אלוורה טרייה וטבעית וכידוע לכם האלוורה מרה ובעלת ריח לא נעים – הוסף לו צבע ובושם. לבושם זה יש מכורים עד היום, ריח של 'פרש' וניקיון.

קהל היעד הראשון היה תיירות מרפא העור המגיעה לים המלח. (הן בארץ אז עוד לא ידעו מה זה אלוורה). תיירות זו עשויה להיות רגישה לצבע ובושם ולבקשת הקליניקות בים המלח ייצרנו קרם היפו אלרגי עם אותה כמות אלוורה אך הוספנו שמנים ארומאטיים לנטרול ריח הלווי של האלוורה.

לקרם הזה קראנו ביו קרם (הרבה לפני שכל מיני מוצרים ומאכלים בארץ קיבלו את התואר ביו). התגובות שקיבלנו לקרם הפליאו גם אותנו, ביו קרם הפך למוצר הדגל שלנו כבר יותר מ- 20 שנה. והיום לאחר כל כך הרבה זמן אני יכולה גם להגיד שהוא הוכיח את עצמו:

הגעתי לעין יהב חיילת בת 19 לפני 45 שנה, אני חקלאית חשופה לשמש החיה במקום הקשה ביותר לעור – רוחות, יובש, אבק, טמפרטורות קיצוניות והעור שלי בהחלט לא מסגיר את גילי! (כבר עשיתם חשבון?)
בקרם הרבה אלוורה אפקטיבית ופעילה העשירה בויטמינים, מינרלים, אנזימים מזרזי צמיחת תאים, אנטי אוקסידנטים, אלסטין הממצק את העור ומרכיבי לחות, כל אלה מוחדרים לשכבות הפנימיות של העור והשפעתם עמוקה וארוכה. לאורך זמן אנחנו מקבלים שיפור במצב העור ומניעת הזדקנותו. כן עשירה האלוורה בבטא-קרוטן (פרו ויטמין A) המגן על העור מהשפעתה המזיקה של קרינת השמש.

המדיה היום מוצפת בפרסומת של מוצרים עם אלוורה, החל מניר טואלט, חיתולים וסבון כלים ועד למזרונים עם אלוורה. כבר סיפרתי לכם מה ההבדל הגדול בהפקה הייחודית של מוצרינו המשמרת את המרכיבים ותכונות האלוורה. עדיין קטונתי מלהתמודד עם הפרסומים המטעים, אך החלטנו לשדרג ולמתג את עיצוב המוצר.

היום תמצאו את מוצרינו תחת השם JUST ALOE שם רשום שלנו כבר כמה שנים ובאריזות מצודדות.

גם לביו קרם בחרנו אריזה חדשה שנבחנה על פי הוראות החברה המייבאת – אריזת ואקום, אין צורך להכניס אצבעות, החומר לא מזדהם, לא מתחמצן, לא מתייבש ויוצא עד הטיפה האחרונה.

כך האמנו, אלא שבדיעבד לאחר שהשקענו בעיצוב, רכישת אלפי אריזות (הבקבוק, האריזה הפרטנית, קופסאות המסטר) הפקנו אצווה ומילאנו אלפי יחידות וכבר הפצנו למדפים, הסתבר שהפטנט לא תמיד עובד ודורש מניפולציה כדי לקבל חומר מהבקבוק.

החלטנו להוריד המוצר מהמדפים, (אפשר להשיג רק ממני ישירות), וכבר חודשים רבים שדווקא את מוצר הדגל שלנו לא ניתן למצוא בחנויות ואנחנו מוצפים בפניות לקוחות נאמנים.

מה מעכב? באותו הזמן הגשנו למשרד הבריאות בקשה ליצור ביו קרם עם תחליפי משמרים במקום הפראבנים (לבקשת הציבור) וכדי לא לייצר אריזות חדשות (לשינוי פרוט המרכיבים) בפעם השלישית אנחנו ממתינים וממתינים (גם זו שערורייה) לאישור משרד הבריאות!

לכל הלקוחות הרגילים להשתמש יום ולילה בביו קרם, אנא סבלנותכם, הוא יחזור באריזת צנצנת של 125 מ"ל תחת השם JUST ALOE ביו קרם אלוורה
בינתיים אתן/ם מוזמנים ליצור עימי קשר ישירות לטלפון: 052-3666018 ונשתדל לפתור כל בעיה.

לשרותכם, שולה.